Bukiet Urodzinowy

Bukiet "Urodzinowy"

price from: 69.00 zł

more

Bukiet na Dzień Dobry

Bukiet na Dzień Dobry

price from: 79.00 zł

more

Bukiet Kwiatowa polana

Bukiet "Kwiatowa polana"

price from: 59.00 zł

more

Bukiet Imieninowy

Bukiet "Imieninowy"

price from: 79.00 zł

more

Bukiet Rozgrzewający

Bukiet "Rozgrzewający"

price from: 99.00 zł

more

Bukiet 100 lat!

Bukiet "100 lat!"

price from: 79.00 zł

more

 

 


Tylko u nas BLUMEN BOX Z różami stabilizowanymi - Trwałość 2 Lata

 

 

 

 

Bydgoska kwiaciarnia pełna niezwykłych pomysłów – poznaj markę Blumen 2000

 

Świeże, piękne kwiaty to najlepszy sposób na dodanie każdemu wnętrzu nieco uroku. Intensywne kolory, przyjemne zapachy i poczucie bliskości natury powodują, że już jeden bukiet wystarczy, by zadbać o sympatyczną atmosferę. Biorąc to pod uwagę, łatwo pojąć, dlaczego ludzie na całym świecie pokochali kwiaty i od wieków wykorzystują je do okazywania sobie uczuć. W naszej kwiaciarni robimy wszystko, by im w tym pomóc – oferujemy bogaty asortyment pełen róż, storczyków, tulipanów, konwalii czy gerber, a także służymy radą oraz przygotowujemy niezwykłe kompozycje na rozmaite okazje.

 

Kwiaty na rocznicę ślubu, narodziny dziecka i pozostałe okazje – sprawdź ofertę kwiaciarni Blumen 2000 z siedzibą w Bydgoszczy

 

W asortymencie naszej kwiaciarni znajdziesz mnóstwo kwiatów ciętych idealnych na różne okazje. Proponujemy między innymi kwiaty, które doskonale sprawdzą się jako upominek dla żony, mamy czy babci, jak też kompozycje idealne na specjalne okazje jak ślub, narodziny dziecka czy pogrzeb. Nasi floryści zajmują się również dekorowaniem sal weselnych oraz kościołów na terenie Bydgoszczy, a także aranżują bukiety zaręczynowe i ślubne. Co więcej, w dostępnej ofercie znajdziesz też Blumen Boxy, czyli eleganckie pudełka wypełnione różami poddanymi procesowi stabilizacji, dzięki któremu zachowują one swój piękny wygląd nawet przez dwa lata.

 

Kup kwiaty online z dostawą do domu – kwiaciarnia Blumen 2000 w Bydgoszczy zaprasza

 

Dla naszych Klientów uruchomiliśmy usługę poczty Blumen 2000, za której pośrednictwem możesz wysłać cudowne kwiaty pod dowolny adres. Co ważne, założyliśmy również markę BLUMEN & FRIENDS, proponując w ten sposób usługę franczyzy osobom zainteresowanym prowadzeniem własnej kwiaciarni. Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami, doświadczeni floryści z chęcią rozwieją Twoje wątpliwości. Serdecznie zapraszamy.