Wianek Pamięci ze zniczem
Kod produktu: ARR19_22

Wianek "Pamięci" ze zniczem

Pełen wdzięku stroik w kształcie okrągłego wieńca, skrupulatnie zaprojektowany w spokojnych odcieniach bieli i kremu. Ten elegancki wieniec dostępny w trzech rozmiarach zawiera mieszankę kwiatów, takich jak róże, chryzantemy i eustoma, symbolizujących czystość i pamięć. Dodatkowym akcentem jest to, że każdy wieniec zawiera darmowy znicz, który oświetli pamięć ukochanej osoby ciepłem i światłem. Ten elegancki biało-zielony wieniec to jedna z najczęściej zamawianych kwiatowych dekoracji cmentarnych. Sprawdzi się znakomicie w roli dekoracji nagrobka na Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie i nie tylko. Wieniec dostępny jest w trzech rozmiarach i bardzo atrakcyjnej cenie, w którą wliczony jest także jeden darmowy znicz.

- Wykonany ze świeżych, żywych kwiatów ciętych
- Możliwość dokupienia dodatkowych zniczy lub szarfy pogrzebowej
- Możliwość dostawy na adres domu, domu pogrzebowego, kościoła lub na cmentarz
- Aby zapewnić terminową dostawę, może być konieczna zamiana niektórych niedostępnych kwiatów na kwiaty o zbliżonym wyglądzie

Wybierz wielkość produktu:

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc