www.blumen2000.pl

 

O nas

Kwiaciarnia Blumen 2000 w Bydgoszczy

 

Bukiet czerwonych róż potrafi wprowadzić do pozoru zwyczajnego wnętrza magiczną atmosferę, która oczaruje domowników. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku pozostałych gatunków kwiatów, siła ich piękna fascynuje i sprawia, że nieustannie chcemy się otaczać cudownymi kompozycjami kwiatowymi. Mając to na uwadze, założyliśmy kwiaciarnię Blumen 2000 w Bydgoszczy – by móc pracować z kwiatami, a efektami tej pracy zachwycać naszych Klientów.

 

Zaczęło się od jednej kwiaciarni

 

W 1990 roku z inicjatywy instruktora florystyki Tomasza Zimnowoda w Bydgoszczy powstała pierwsza kwiaciarnia Blumen 2000, która działa do tej pory, każdego roku zdobywając kolejnych zadowolonych Klientów. Aktualnie poza nią funkcjonuje także pięć filii, radzących sobie równie dobrze oraz nowoczesna kwiaciarnia internetowa. Ciągły rozwój jest jednym z filarów naszej działalności.

 

Kwiaty dla babci, mamy, żony i nie tylko

 

W przygotowanej ofercie znajdziesz niemal wszystkie dostępne na rynku gatunki kwiatów, z których tworzymy bukiety ślubne, zaręczynowe, urodzinowe, jak też inne kompozycje, zgodne z oczekiwaniami Klientów. Doświadczeni floryści na Twoje życzenie stworzą wiązanki pogrzebowe, a także zajmą się udekorowaniem kościoła bądź sali weselnej. Proponujemy również niepowtarzalne BLUMEN BOXY-y wypełnione stabilizowanymi różami, których trwałość sięga dwóch lat!

 

Sprawdzona poczta kwiatowa 

 

Poczta BLUMEN 2000  to coraz popularniejsza usługa, dlatego chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, podjęliśmy współpracę z firmą Euroflorist , dzięki czemu z naszych kwiaciarni możesz wysłać kwiaty w dowolne miejsce w całej Europie! Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do oferowanych usług – skontaktuj się z nami, a z chęcią na nie odpowiemy. Zapraszamy również do jednej z naszych kwiaciarni stacjonarnych mieszczących się w Bydgoszczy, Osielsku i Niemczu.

 

Zapraszamy również do naszych filii:

Niemcz ul.Bydgoska 2 tel. 511939204

Osielsko ul.Szosa Gdańska 56  tel.508-053-830

Bydgoszcz ul.Fordońska 141 Galeria Pomorska tel.500-245-785

Bydgoszcz ul. Grzymały Siedleckiego 20 tel. 503-901-460

Bydgoszcz ul Powstańców Wielkopolskich 26 wejście od ul. Jurasza tel.574704980

Pomoc